GERDA POiD
9 czerwca 2017:
Informujemy, że GERDA otrzymała tytuł Złota Budowlana Marka Roku 2017 w kategorii Drzwi zewnętrzne.Ranking „Budowlana Marka Roku” istnieje od 1996 roku, pomysłodawcą i organizatorem jest instytut ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, który jest liderem badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego. To przedsięwzięcie badawcze, pozwala wyłonić marki budowlane cieszące się największym zaufaniem wykonawców.

Jak co roku zapytano fachowców jak oceniają produkty używane w codziennej pracy, które marki wyróżniają się jakością, które są przez nich najchętniej wybierane. Badanie przeprowadzane jest wśród firm wykonawczych z całej Polski na reprezentatywnych próbach określonych dla każdej kategorii produktowej.

Tytuły i wyróżnienia Budowlanej Marki Roku są przyznawane wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej jakości i najlepszej relacji ceny do jakości.
Analiza spontanicznych wypowiedzi badanych fachowców wskazuje na najwyższy obiektywizm i wyróżnia Ranking spośród wszystkich konkursów w branży.

Dziękujemy!

GERDA BudowlanaMarkaRoku kolaz