Kłódki

W naszej ofercie znajdziesz atestowane kłódki o antywłamaniowych parametrach, których wytrzymałość mechaniczna z całą pewnością Cię zadziwi. Gwarancją tego jest nasze wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie, które wykorzystujemy do produkcji kłódek.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Znajdź kłódkę dla siebie

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Klientów ma inne potrzeby. Właśnie dlatego tworząc ofertę, zależało nam na tym, by była ona jak najbardziej przekrojowa. Znajdziesz u nas:

Bezpieczeństwo przede wszystkim Jeżeli szukasz sposobu na zabezpieczenie swoich dóbr, nasze kłódki będą dla Ciebie idealne. W zależności od tego, jakiego zabezpieczenia oczekujesz, przygotowaliśmy kłódki mosiężne lub żeliwne. Przygotuj się na każdą ewentualność i śpij spokojnie. Produkty Gerda sprawią, że wszystkie wartościowe rzeczy, które włożysz do szafki lub innego miejsca będą tam w 100% bezpieczne. Każda kłódka do szafki i nie tylko, zanim trafi do Ciebie przechodzi gruntowne testy wytrzymałości. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce produkt w pełni przygotowany i odporny na uszkodzenia mechaniczne.